1104

BestyrelseUdskriv side

Formand

 

Jan Kongebro

Ved Fæstningen 6

2610  Rødovre

Tlf. 3670 0608

Jan@aof-rodovre.dk

Næstformand

 

Leif Jensen

Krarupvej 35

2610  Rødovre

Tlf. 4494 5523 / 3092 1181

l.k.jensen@mail.dk

Kasserer

 

Jørgen Jakobsen

Rødkælkevej 248

2600  Glostrup

Tlf. 4363 1857 / 6063 4783

Herman@comxnet.dk

Seniorformand

 

Jan Kongebro

Ved Fæstningen 6

2610  Rødovre

Tlf. 3670 0608

Jan@aof-rodovre.dk

Ungdomsformand

 

Bjarne Møller

Plovstrupvej 13

2610  Rødovre

Tlf. 4841 5696 / 2468 4855

Bmoller@youmail.dk

Bestyrelsesmedlem

 

Brian E. Jensen

Skanderupvej 16, 1.mf

2610  Rødovre

Tlf. 3672 5420 / 2329 5288

Bje@ncc.dk

Suppleant

 

Niels Kjær

Mollerupvej 19

2610  Rødovre

Tlf. 3641 4719 / 4036 4719

Niels-ista@hotmail.com

Sekretær

 

Pia Fick

Tinderhøj Vænge 82

2610  Rødovre

Tlf. 3641 3186 /  2295 0150

pia@3g-forum.dk

Webmaster

 

Leif Aller

Mariehøj 8

2610  Rødovre

Tlf. 2063 6245

Leif(a)familienaller.dk

 

 

Seneste nyheder
Indkaldelse til generalforsamling
Se indkaldelsen til ...
Vindere på fjernbanko ved Islevs bankospil 10. november 2013
Se herunder hvem der ...
Bankospil 10. november
kl. 13.30 i Festsale ...


Sponsorer